Трудовий архів

Тетіївського району

Київської області

a

Штати

У штаті архіву 2 особи - директор та бухгалтер.photo
Королович Наталія Валеріївна

-

директор Трудового архіву Тетіївського району.Призначена на посаду рішенням сесії Тетіївської районної ради з 01 вересня 2020 року.

Освіта: 2010 р.-Київський національний університет культури і мистецтв,менеджер органів державної влади і управління персоналом, документознавець; 2018 р. -Білоцерківський національний аграрний університет, технолог з агрономії. Працювала на посадах інспектора відділу кадрової політики (БНАУ),організатора по персоналу (ТОВ "Санаторій- профілакторій"Діброва");завідувача архіву (БНАУ).

Обов"язки: організовує діяльність архіву згідно положень Статуту Трудового архіву Тетіївського району і персонально відповідає за виконання завдань організації ; веде прийом громадян; надає консультації про наведення довідок, умов передавання документів на зберігання; представляє Трудовий архів в питаннях його діяльності; контролює виконання службових обов"язків бухгалтером Трудового архіву .photo
Голодна Фросина Климівна

-

бухгалтер Трудового архіву Тетіївського району, призначена на посаду наказом начальника архіву №1-к від 25 грудня 2007 року.

Освіта :1989- Тернопільський фінансово-економічний інститут.

Обов"язки :веде бухгалтерський облік в Трудовому архіві ( товарно-матеріальних цінностей, операцій );виконує нарахування, перерахування заробітної платні, податків і платежів до державного і місцевого бюджетів, страхових внесків до соціальних фондів,інших виплат та платежів.Відповідає за своєчасну і якісну звітність перед казначейською, фінансовою, податковою службами, перед Тетіївською районною радою як Засновником.